Hawaii hè u statu più stressante di i Stati Uniti per vive

Hawaii hè u statu più stressante di i Stati Uniti per vive.
Hawaii hè u statu più stressante di i Stati Uniti per vive.
Classificazione menu stressataClassificazione di stress in relazione à u travagliuClassificazione di stress legata à i soldiClassificazione di stress in relazione à a saluteClassificazione di stress ambientale
Vermont143922
Maine2222831
Nebraska3131626
Sant'Andria4271744
Arkansas51542722
South Dakota62571520
Wyoming74261011
North Dakota82653712
Oregon9536318
Tennessee10233489
Minnesota119221424
Idaho124816137
Utah133524914
Colorado141133727
Kansas153292919
Virginia168412510
Santa Maria172371128
New Hampshire18383886
West Virginia19478503
Alabama203410495
Alaska211846136
Mississippi2233144213
Nevada236212634
Iowa243022137
Wisconsin2520231230
Kentucky2641134315
Missouri2729204417
Ohio2819124035
Rhode Island2921452321
Texas3039251829
Connecticut311044538
Carolina North3249193823
New Mexico3345323218
Massachusetts341422242
Géorgie3540184525
Arizona3628341740
Pennsylvania3736272833
South Carolina3846304716
Oklahoma3950113339
Illinois407353447
Michigan4131264632
Delaware4224432041
Maryland4317481944
New Jersey443501649
Louisiana4544293931
Indiana4643153545
New York4712473643
California4814402450
Florida4937314146
Chjara5016493048
Print Friendly, PDF è Email

Notizie Related