Ultime Notizie Internaziunali Ultime Notizie di Viaghju Viaghju d'impresa Culture Education spettacoli News populu Responsibili Tourism News di Filu di Viaghju Trending Now

Top 10 destinazioni freelance in u mondu

Top 10 destinazioni freelance in u mondu.
Top 10 destinazioni freelance in u mondu.
scrittu da santu Harry Johnson

Siccomu l'innuvazione digitale trasforma u modu di travagliu, l'ore di l'uffiziu tipicu diventa una cosa di u passatu.

Print Friendly, PDF è Email
  • U Giappone hè u peghju paese per i freelancers, cù un Score Freelancer di solu 3.99/10. Questu hè dovutu soprattuttu à un rendimentu assai scarsu in quantu à e ricerche di u travagliu freelance, a bassa forza di i diritti legali per i travagliadori, è un rendimentu scarsu in l'Indice Globale di Gap Gender.
  • Singapore hè u paese cù a velocità di Internet più veloce à 256.03 Mbps. 
  • L'Olanda hà u più altu interessu in i freelancers cù 1,305 ricerche per 100,000 persone.

Cum'è l'innuvazione digitale hè trasfurmendu a manera di travaglià, è l'ore di l'uffiziu tipicu sò diventate una cosa di u passatu, l'esperti finanziarii anu identificatu i migliori paesi in u mondu per esse un freelance.

Per fà u studiu, i paesi sò stati datu un puntuatu normalizatu fora di 10 per ogni fattore, cumprese a velocità di banda larga, u costu di a vita, a forza di i diritti legali di i travagliadori, l'indice di felicità è a dispunibilità di spazii di co-working.

10 migliori paesi per esse un freelance:

RankNome di u PaeseVelocità di banda larga di lugliu 2021 (Mbps)Costu di a banda larga per mese 2020 (USD)Ricerche di travagliu freelance per 100,000Diritti Statutarii 2019Indice Globale di Gap Gender 2020Costu di a Vita per Persona, per Mesi (USD)Spazi di Co-Working per 100,000Indice di felicità 2017-2019Puntu di freelancer
1Singapore256.0333.431,05880.724971.092.326.3777.35
2Nova Zelanda164.0662.94554120.799944.862.187.37.20
3Spagna187.8843.4368950.795719.371.586.4016.53
4Australia85.3259.25964110.731974.161.957.2236.49
5Danimarcu208.552.0255880.7821,094.991.087.6466.48
6Canada174.5376.1464990.772889.21.567.2326.45
7Svizzera214.8269.3767260.7791,586.172.507.566.36
8Littuania132.1813.3559960.745617.421.646.2156.35
9Svezia163.3148.437970.82953.141.237.3636.34
10Irlanda116.1948.5561670.798979.521.717.0946.27

Singapore piglia u primu postu cum'è u megliu postu per travaglià cum'è freelance in 2021, cun un puntuatu di 7.35. Singapore beneficia di una banda larga chì hè à tempu assequible ($ 33.43 per mese) è super veloce (256.03 Mbps). U paese hà un rendimentu forte in tuttu u bordu, ancu s'ellu ùn hè micca u locu più prezzu per campà è ci hè sempre spaziu per migliurà in quantu à u so puntu di l'Indice di Felicità.

Print Friendly, PDF è Email

Doppu l'autore

Harry Johnson

Harry Johnson hè statu l'editore di missione per eTurboNews per quasi 20 anni. Vive in Honolulu, Hawaii, è hè uriginariu d'Europa. Gode ​​di scrive è di copre e nutizie.

Lascia un Comment

1 Comment

  • Unisciti à mè cù a vostra piattaforma di scrittura d'articuli. Sò un scrittore d'articuli prufessiunali cù una sperienza di trè anni cù una grammatica di punta senza plagiu.